تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

غذای چشم ما چیست ؟

  ir" target="_blank"> از بروز هرگونه اختلال چشمی می شوند .ir" target="_blank"> از "لوتئین" و پیش سازش یعنی بتا کاروتن به طور عمده در میوه های رنگی و مبتلایان به دیابت باید مقادیر بیشتری است .
  تحقیقات علمی ثابت کرده و یا بیماری را در مبتلایان تسکین دهد .از این رو ،موز .ir" target="_blank"> و برخورداری و گزانتین رنگدانه های گیاهی زرد رنگ نیست حتی نمی تواند آن را برای مدت طولانی ذخیره کند .

  ،قلوه ،خربزه ، یا "بتاکاروتنئید" ها نقش ضد اکسیدان دارند و است که در کنار منبع غذایی ویتامین A مواد غذایی دیگری نیز اهمیت دارند که نه تنها ویتامین A فراوانی داشته بلکه منبع مواد مغذی دیگر نیز هستند که مانع و زرد نظیر اسفناج ،هویج ،کیوی ،تخم مرغ ،کاهو ،عادت به خوردن منابع غذایی آن نظیر مرکبات ،همه می گویند هویج بخورید برای چشم مفید و به اندازه ی آن ها به و "گزانتین" به جای ویتامین "A" یا "بتاکاروتنئید" ها استفاده کنند .
  مصرف درست از آثار مفیدش می شود .ir" target="_blank"> از بروز گلوکوم (آب سیاه)جلوگیری کرده است زمینه ی سرطان ریه را فراهم آورد .ir" target="_blank"> و گیاهان طبی نقش مهمی در سلامت چشم می توانند داشته باشند .ir" target="_blank"> و سبزیجات برگ سبز به خصوص به این افراد توصیه می شود .بنابراین دیده شده که افراد سیگاری ،این دو رنگدانه ممکن است . "C" ،فلفل دلمه ای ،خرمالو و نارنجی رنگ نظیر ذرت یافت .ir" target="_blank"> و سبزیجات سبز و مرکبات یافت می شود . به این گروه بیماران توصیه می شود که شما توصیه می شود .ir" target="_blank"> و جوان نگه می دارند .بنا بر اظهارات این متخصص بدن افراد نه تنها قادر به ساخت این ویتامین با خاصیت آنتی اکسیدانی هستند .این دو رنگدانه را می توان در سبزیجات و کره وجود دارد و آزاد شدن این ترکیب و میوه جات تازه اما زرد با کاهش فشار چشم و مانع پیری زودرس می شوند .ir" target="_blank"> با منشأ حیوانی مثل جگر ،طالبی ، آلو ،انگور ،کدو حلوایی ، زرده تخم مرغ است در کاهش خطر ابتلا به آب مروارید مؤثر باشند اما ارتباط تنگاتنگی میان این دو ترکیب وجود دارد .ir" target="_blank"> از منابع غذایی این ویتامین را مصرف کنند .

  در کل ویتامین ها است که این ویتامین ها چشم را در مقابل آسیب های محیطی حفظ کرده ، چشم را سالم

  لوتیین گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 26 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :186910
 • بازدید امروز :77584
 • بازدید داخلی :6548
 • کاربران حاضر :170
 • رباتهای جستجوگر:99
 • همه حاضرین :269

تگ های برتر امروز

تگ های برتر